Sorularınız için +90 532 656 7 656

Betonda Yağ Ve Su Bariyeri

Betonda Yağ Ve Su Bariyeri

Beton zeminler için sunduğumuz çözümler Betonfiber ürünleriyle sınırlı değil!
Artık Türkiye de Beton Parlatma var.Öncüsü olduğumuz bu uygulama tüm dünyada kabul görmüş ve çokça tercih edilen bir uygulama olup Türkiye de son yıllarda tercih edilmeye başlanmıştır.
Beton zeminler özellikle de endüstriyel zeminler zaman içerisinde sorun teşkil edecek yağ kir ve suya maruz kalmaktadırlar ve bunların temizlenmesi ve ya önlenmesi pek sağlanamamaktadır.Halbuki biz beton zeminleri kazıma sonrası parlak beton uygulamasıyla nefes alan tazelenmiş estetik çok sert,mukavim,bir hale dönüştürüyoruz ve yaptıklarımız ve çözümlerimiz bununla kalmayıp beton zeminlerinizi hem uygulama öncesinde kurumuş yağ ve lekelerden arındırıyoruz hem de uygulama sonrasında betona dökülen,bulaşan yağ ve suya karşı bir bariyer uygulaması yapabilmekteyiz.

parlak beton_su ve yağ direnci
parlak beton_su ve yağ bariyeri
parlak beton_su ve yağ bariyeri
parlak beton_su yağ bariyeri

Parlak beton uygulaması öncesinde betondaki yüzey lekelerini,yüzeydeki kürleri,wax türevi kirleri söken sağlığa zararsız çevre dostu C2 Remove ile betonu uygulamaya hazırlıyoruz.
Bir diğer ürün ise betonda oluşmuş kurumuş yağ,gres,petrol türevi kirleri söken C2 stain Clean’dir.
Beton zeminler için bir diğer güzel ve gerekli uygulama ise betonda görünmez bir bariyer oluşturarak su ve yağ direnci sağlayan koruyucu olan C2 Stain Safe dir.
Unutmayınız ki ;Beton için sunduğumuz çözümler her alanda,okullarda,hastanelerde,restoranlarda,büyük mağaza,yapı marketler ,üretim ve gıda tesislerinde,endüstüriyel zeminlerde,devlet binalarında,ofislerde çok tercih edilmektedir ki bunların en önemli sebepleri dayanımın çok fazla olması,forklift ve tekerlek izlerini minimuma indirmesi,ışığı mükemmel yansıtması nediyle enerji tasarrufu(yaklaşık %40) sağlaması,kayma direnci sağlaması gibi sayılabilir.
Haberimizin detaylarına linkimizden ulaşabilirsiniz.

inşaat

Betonunuza verdiğiniz öneme BETONFIBER ile değer katalım, betonunuz çatlamasın.
ATLAS BİR YAPI 2008 yılında kurulmuş inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.
Devamı...

Beton Parlatma Youtube Beton Parlatma Twitter Beton Parlatma Google Plus

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Atlas1 Yapı