BETON PARLATMA
Hizmetleri
Beton zemin parlatma, özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklarla kirli görünümlü beton yüzeylerin sırasıyla beton kazıma, honlama ve parlatma basamaklarıyla aşındırılıp C2 ürünleriyle mermer ve granit parlaklığına ulaştırılmasıdır.
CRETE COLORS
Prosoco- Crete Colors Uzmanlığı, kalite, hizmet ve servisiyle dünyada 50’den fazla ülkeyi kapsayan dağıtım ağına sahiptir. Beton zeminlerin hazırlanmasından korunmasına kadar bütün süreçte ihtiyaç olan ürünlerin tamamını sektöre sunmaktadır. Atlas 1 olarak, Crete Colors’ın Türkiye ve Ortadağu distribütörlüğünü 2011 senesinden bu yana yürütmekteyiz ve yaklaşık 4.000.000 m2 referansımız bulunmaktadır.
Ürün Bilgisi
HUSQVARNA
Benzersiz güç ve tasarımlarıyla Husqvarna Beton Silim ve Parlatma makineleri her türlü zemin tipinde uygulama imkanı sunar. Patentli çift motor teknolojisi ( Dual Drive Technology ™) ile kullanıcılara benzersiz kontrol ve çok fonksiyonlu uygulama alternatifleri sağlar. Husqvarna’nın Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü üstlenen Atlas 1 , Beton Silim ve Parlatma Makinelerinin yanı sıra yüzey hazırlama ve parlatma elmaslarının da tedariğini sağlar.
Ürün Bilgisi
PULLMAN ERMATOR
Kırk yılı aşkın süredir Pullman Ermator, kalite kontrolüne olan eşsiz yaklaşımı ile endüstriyel vakum makineleri ve hava temizleme cihazlarının tasarımında ve imalatında dünyanın lider yenilikçisidir. Ortamda tozdan eser bırakmayarak hem çalışan sağlını hem de ürünleri korur. Atlas 1, Pullman Ermator ‘un Türkiye ve Ortadoğu distribütörüdür.
Ürün Bilgisi
UYGULAMA ALANLARI
 • Hiperfloor Sistem

  Endüstriyel tesislerde dekoratif, agreganların tamamen çıktığı, en üst seviyesinde parlaklıkta zemin uygulanmasıdır. Yasıma ve dekoratif özelliklerin yanı sıra bakım maliyetlerinin düşük olması önemli avantajları arasındadır.

 • Endüstriyel Sistem

  Agreganların az çıktığı, orta parlaklıkta uygulama bitişidir. Endüstriyel sistemde estetik memnuniyetle birlikte aşınma ve kayma direncinin yüksek olması eski ve yeni zeminleri mükemmel hale getirir.

 • Otomativ Sektörü

  Ülkemiz ekonomisinin lokomotif sektörü kabul edilen otomotivde süreklilik ve inovasyon sektörün gelişmesini sağlamaktadır.

 • Mağazalarda Beton Parlatma

  Market ve mağazalar gibi gün içerisinde insan ve hareket sirkülasyonun yoğun olduğu, görselliğin yüksek, temizliğin kolay, bakımı zahmetsiz, sürekli yenileme ihtiyacı göstermeyen beton parlatma uygulaması market ve mağazaların zemin sorunlarında en iyi sistem çözümüdür.

Tüm Kullanım Alanları
VIDEO GALERİ